Teras Yalıtımı

Seramik ve kaplama altı su yalıtım uygulamaları için çimento-akrilik bileşenli, bitüm-çimento bileşenli malzemeler kullanıyoruz.

Ayrıca akrilik bileşenli, likit poliüretan, poliürea gibi ürünler ile Teras Yalıtımında %100 garantili uygulamalar sağlıyoruz.

Süs ve Yüzme Havuzu Yalıtımı

Süs ve yüzme havuzu kaplama altı su yalıtımın uygulamaları için çimento-akrilik bileşenli, likit poliüretan kaplamalar, akrilik bileşenli, kristalize özellikli çimento-akrilik bileşenli gibi ürünler ile yalıtım uygulamaları yapmaktayız.

Ayrıca poliüretan esaslı özel havuz boyaları, likit poliüretan kaplamalar, poliürea kaplamalar gibi ürünler ile yalıtım uygulama yapmaktayız.

Su Deposu Yalıtımı

Seramik ve kaplama altı su deposu yalıtımı uygulamaları için çimento-akrilik bileşenli, bitüm-çimento bileşenli, akrilik bileşenli ürünler ile su depolarının yalıtım uygulamalarını yapmaktayız.

Seramik ve kaplama üzeri su deposu yalıtım uygulamaları için poliüretan esaslı özel su deposu boyaları, likit poliüretan kaplamalar, poliürea kaplamalar ile su deposu yalıtımında "Kesin Çözüm Garantili" yalıtım uygulamaları yapıyoruz.

Asansör Kuyusu Yalıtımı

Asansör kuyularında aktif su kaçaklarında, negatif(iç) yönden, çimento tıkaçları, çimento esaslı kristalize, sıvı kristalize malzemeler kullanıyoruz.

Ayrıca kristalize özellikli çimento-akrilik bileşenli, poliüretan enjeksiyon gibi ürünler ile %100 başarı oranı ile asansör kuyusu yalıtım uygulamaları sunuyoruz.

1 - 2 - 3