Prefabrik Beton Fabrika Olukları

Prefabrik beton fabrika oluklarında, UV dayanımlı çimento-akrilik bileşenli, UV dayanımlı akrilik bileşenli malzemeler kullanıyoruz.

Ayrıca likit poliüretan, poliürea ürünler ile bu yapıların su yalıtım uygulamalarını yapmaktayız.

Dilatasyon ve Derzler (Hareketli parçaların bileşim yalıtımı)

Dilatasyon ve derz su yalıtım uygulamalarında, poliüretan esaslı mastik, polisülfit esaslı mastik malzemeler ile kaliteli yalıtım yapıyoruz.

Ayrıca dilatasyon bantları, likit poliüretan ve epoksi esaslı ürünler ile hiçbir detayı atlamadan kesin çözümler sunmaktayız.

Bina Temelleri

Yapıların en önemli unsuru olan temellerinde ihtiyaç duyulan su yalıtımları için bitüm esaslı, çimento-akrilik bileşenli, bitüm-çimento bileşenler ile yapı temellerini sağlama alıyoruz.

Ayrıca akrilik bileşenli, likit poliüretan, poliürea ürünler ile %100 yalıtım güvencesi sunuyoruz.

Perde Betonlar

Tüm perde betonların su yalıtımında bitüm esaslı, çimento esaslı kristalize, çimento-akrilik bileşenli, bitüm-çimento bileşenli malzemeler ile çözümler üretiyoruz.

Ayrıca akrilik bileşenli, likit poliüretan, poliürea ürünler ile perde betonların su yalıtımlarını mutlak suretle sağlıyoruz.

Baraj ve Hes (Su tutan beton bentler)

Baraj ve Hes gibi su tutan bentlerin su yalıtımında epoksi- çimento esaslı enjeksiyon, poliüretan enjeksiyon, çimento tıkaçları ile kesin çözüm sağlıyoruz.

Ayrıca çimento esaslı kristalize, sıvı kristalize, kristalize özellikli çimento-akrilik bileşenli ürünler sayesinde yıllara meydan okuyan yalıtım çözümleri sunuyoruz.

1 - 2 - 3